Kategori: 365 Gün Doğum Günü Mesajları

11 Haziran Doğum Günü Mesajları


11 Haziran Doğum Günü Sözleri

11 Haziran tarihinde aklıma gelen biri varsa o da sensin. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlar boyu sürsün.

Bugün günlerden 11 Haziran. Benim için de çok özel bir gün. Çünkü senin gibi bir arkadaşa sahibim. Doğum günün çok ama çok kutlu olsun canım arkadaşım.

Günler bir bir akıp gidiyor ve takvimler yine o güzel günü, 11 Haziran tarihini gösteriyor. Yeni yaşınla birlikte başarı, bolluk, sağlık seninle birlikte olsun. İyi ki doğdun.

11 Haziran Doğum Günü Mesajları

Hayatının bu özel gününde 11 Haziran tarihi tüm güzellikleri yaşaman için ilk adım olması dileğiyle. Allah nazarlardan korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Saatler 00.00’ı gösterdiği şu an, takvimler de 11 Haziran gününü gösteriyor. Senin için ne kadar güzel bir günse benim için de bir o kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bakalım 11 Haziran günü kim doğum günümü hatırlayacak diye düşünüyorsan onlardan birinin ben olduğumu eminim biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

11 Haziran Doğum Günü Mesajı

Bugün 11 Haziran, geçmişin geçmişte kaldığı, en güzel günlerin başladığı bir gün. İyi ki doğdun.

Her karanlık gece, güneş ile yeniden aydınlanır. Bugün 11 Haziran ve güneş yeniden doğdu. Umutlarının hiç tükenmediği aydınlık dolu hayırlı bir gelecek diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

11 Haziran doğum günü, 11 Haziran doğum günü olanlara mesajlar, 11 Haziran doğum günü mesajları, 11 Haziran gününe özel doğum günü mesajları
Sen de doğum günü mesajını yaz, burada yayınlansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.