Romantik doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik doğum günü mesajları

Ümitsin olma ümit sen ol. Başkasını takma hep kendin ol. İyi ki doğdun sen hep mutlu ol.

Dünya unutursa dönmeyi,rüzgar unutursa esmeyi, güneş ısıtmazsa dünyayı, yağmur beslemezse toprağı o gün seni unutacağım söz. İyi ki doğdun.

Dününü düşünenler yarını göremezler. Geriye bakanlar ileriye gidemezler. Gelecek seninle o yüzden güzel bir dilek dile. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Aşkın en güzel halini seninle buldum ben. Hayatta kaybetmek istemeyeceğim tek şeysin sen. İyi ki doğdun bir tanem.

Sevgi seline kapılmak istedim ve seni sevdim. Zaman durur seninle, hayalin hep benimle. Bugün özel bir gün ikimiz için de. İyi ki varsın.

Doğum Günü Mesajları Arama

romantik doğum günü mesajları, romantik dogum günü mesajlari, en romantik doğum günü mesajları, romantik doğum günü sözleri, en romantik dogum günü mesajı, en romantik doğum günü sözleri, romantik doğum gunu mesajı, doğum günü mesajları, romantik doğum günü kutlamaları, romantık doğum günü mesajları, doğum günü mesajları romantik, en romantik dogum gunu mesajlari, Romantik dogum gunu mesaji, en güzel romantik doğum günü mesajları, romantik doğumgünü mesajları, en romantık doğum günü mesajları, romantik doğum günü yazıları, romantik dogum günü siirleri, en güzel romantik dogum günü kutlamaları, den romantik doğum günü mesajları, Bir,Buldum,Dile,Dilek,Gelecek,Iyi,Kutlu,Olma,Olsun,Seni,Tek,dogumgunu

Benzer Konular

kuzene doğum günü mesajları
Güzel Doğum günü mesajları
romantik doğum günü mesajları
İnce Doğum Günü Mesajları
Kardeş için doğum günü mesajları
duygulu doğum günü mesajları
Aşırı Komik Doğum Günü Mesajları
Rusça mesajların türkçe anlamı
Yeni yılınız kutlu olsun
En Duygulu Doğum Günü Mesajları
Ortaya Karışık Doğum Günü Mesajları

“Romantik doğum günü mesajları” Konusunda 5 Doğum Günü Mesajı Var

 1. 5 - 15 Haziran 2012 - 12:05

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin! doqum günün kutlu olsun AŞKIM <3<3<3
  DİLAN

 2. 4 - 15 Haziran 2012 - 12:04

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin! doqum qünün kutlu olsun .AŞKIM.

 3. 3 - 09 Nisan 2012 - 14:16

  Bugün önemli birgün çünkü canımdan çok sevdiğim aşkımın doğum günü. Biricik Aşkım seni çok seviyorum İyiki Doğdun İyiki Geldin bu dünyaya, sen olmasaydın ben ne yapardım bilmiyorum ama varsın şükürler olsun hepte kalacaksın kalbimin en iyi en güzel yerinde..

 4. 2 - 16 Mart 2012 - 16:39

  gamzeli yarim güzel yarim hayatımın anlamı yarim düşmanlar patlasın iyiki doğdun bebeğim

 5. 1 - 20 Şubat 2012 - 18:34

  Sen benim için önemli bir insansın.Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara

Doğum günü mesajı yaz