En İyi Doğum Günü Mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Doğum Günü Mesajları

Bugün tatlımın doğum günü, dediğim şey; biliyor musun bu mumları üfleyince biraz daha yaşlandın ama olsun sen hayatımda tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.
Sen benim güneşimsin ve ben o güneşin doğuşunu kutluyorum tüm hayallerin gerçekleşmesi dileğiyle mutlu yıllar. İyi ki doğdun bir tanem.
Bugün senin doğum günün ama bil ki ben hep senin yanındayım. Vazgeçmem senden çünkü çok değerlisin benim için. Sana tek bir cümle daha söyleyeceğim. İyi ki varsın.
Ender rastlanan değerli bir arkadaşsın. İyi yürekli ve güler yüzlüsün bazen aksisin ama sen her halinle benim için özelsin. İyi ki doğdun canım.
Sıradan bir mesaj yazmak istemiyorum ama abartıp seni boğmak da istemiyorum. Sadece seni çok seviyorum, iyi ki varsın diyorum.

Doğum Günü Mesajları Arama

en iyi doğum günü mesajları, en iyi doum gn mesajlar, doğum günü mesajları, en ıyı dogum gunu kutlama sozler, en iyi ve uzun doğum günü mesajları, en iyi knkine doğum günü sözleri, bebekler için doğum günü mesajı, en iyi doğum günü kutlama sözleri, en iyi doğum, iyi dogum gunler, Ama,Bazen,Benim,Bil,Bir Tanem,Hep,Ki,Mesaj,Mutlu,Seni Seviyorum,Senin,Tek Bir,dogumgunu

Benzer Konular

Abartılı ve Samimi Doğum günü Mesajları
En güzel en anlamlı mesajlar
güzel anlamlı doğum günü mesajları
Güzel doğum günü mesajları
Doğum günü şiirleri
En güzel mesajlar
En güzel doğumgünü mesajları

Doğum günü mesajı yaz