Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebeğe doğum günü mesajları, çocuk dogum günü mesajları, bebek dogum gunu mesaj, ARKADAŞIMIN BEBEĞİNE DOĞUM GÜNÜ MESAJI, çocuklar için doğum günü mesajları, bebek doğum günü mesajları, doğum günü mesajları, doğum günü mesajları bebekler için, doğum mesajı bebek, dogum gunu mesajlari bebekler, dogum gune tebrikleri bebek icin, Doğum Mesajları Bebek, ikiz bebekler icin dogum gÜnÜ mesajı, bebeklere doğum günü sözleri, bebeklere doğum günü mesajları, BEBEĞE DOĞUM GÜNÜ MESAJI, bebeğe doğum günü mesajı, bebeğime doğum günü mesajı, BEBEĞİMİN DOĞUM GÜNÜ MSJ, bebek doğum günü mesajı, bebek için doğum günü mesajı, Bebek için doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü sözleri, bebeklere doğum günü mesajı, oğlan bebeğime doğum günü mesajı, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

turkcell doğum günü mesajları
Romantik Doğum Günü Mesajları
Doğum Günü Mesajları Arkadaşa
Doğum Günü Mesajları
Sade doğum günü mesajları
Harbi doğum günü mesajları
Fransızca doğum günü mesajları
Rusça mesajların türkçe anlamı
Komedi doğumgünü mesajları
İğrenç Doğum günü mesajları
Koyucu doğum günü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz