Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, bebekler için doğum günü mesajları, bebeğe doğum günü mesajları, Bebek için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajları, bebeğime doğum gunu mesajı, doğum günü bebek mesajları, çocuğa doğum günü mesajı, cocuk dogum sozleri, çocuklar için doğum günü kutlama mesajları, çocuklar için doğum günü mesajları, çocuklara doğum günü mesajları, dbebekler için doğum günüsözleri, DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI BEBEKLER İÇİN, doğum günü mesajları bebekler için, ilk yaşına giren çocuklar için doğum günü mesajları, 1 yaşına bebeğin doğum gününü mesajları, bebekler için doğum günü sözleri, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, babanne icin kutlama, bebeğe doğum günü mesejları, bebeğim için doğum günü sözleri, bebeğinden babasına doğum günü mesajı, bebeğine doğum günü mesajı, bebeğine doğum günü mesajları, bebek doğum gunu mesaj, bebek için doğm gunu mesag, bebek için doğum günü mesajı, bebek karikatürü ablaya doğum günü mesajları, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

Kızıma Doğum Günü Mesajı
Aşklı doğum günü mesajları
Doğum Günü Mesajları
Güzel Doğum günü mesajları
İspanyolca Doğum Günü Mesajları
Koyucu doğum günü mesajları
Doğum günleri mesajları sms
erkek doğum günü mesajları
Doğum günü mesajlar
orijinal doğum günü mesajları
espirili doğum günü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz