Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebeğime doğum günü mesajı, bebeğe doğum günü mesajı, bebeklere doğum günü mesajı, bebeklere doğum günü mesajları, bebek dogum gunu mesaj, ARKADAŞIMIN BEBEĞİNE DOĞUM GÜNÜ MESAJI, bebeklere doğum günü sözleri, çocuk doğum günü sözleri, Bebek için doğum günü mesajları, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, doğum günü mesajları bebekler için, cocuklar icin dogum gunu, çocuklar için doğumgünü mesajı, ikiz bebeklere doğum günü mesajları, ÇOCUKLAR İÇİN EN GĞÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI, çocuklara doğum günü süprizleri, doğum gun kutlama mesaji 1 yaş bebek, dogum gune tebrikleri bebek icin, doğum günü bebek, İKİ YAŞINDA BEBEK DOĞUM GÜNÜ MESAJI, dogum gunu mesajlari bebekler, ikiz bebeklere doğum sözleri, dogum gunu mesajlari cocuklar, Doğum Günü Sözleri Bebekler İçin, doğum günü mesajları bebeğe, doğum günü mesajı bebek, çocuğuma doğum günü mesajları, babadan bebeğe doğum günü mesajları, bebeğime doğum günü mesajları, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

Sitemli doğum günü mesajları
Doğum Günü Kutlamaları
Doğum günü yazıları
Günaydın mesajları
Dostlara doğum günü mesajları
Ara açan doğum günü mesajları
almanca doğum günü mesajları
İğneleyici Doğum Günü Mesajları
Yaran doğum günü mesajları
sitemli doğum günü mesajları
Doğum günü mesajları forum

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz