Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, Bebek için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebek doğum günü mesajı, Bebek ici dogum gunu ozleri, bebeğe doğum günü mesajları, 2 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, bebeğe doğum günü sözleri, doğum günü mesajları bebeğe, bebeklerin doğum günü mesajı, doğum bebek mesajları duygusal, cocuk doğum günü mesajları, çok güzel doğum günü mesajları bebekler için, 1 yaşına giren bebeğe doğum günü mesajı, bebekler için doğum günü sözleri, bebekler için doğum günü mesajı, bebek mesajlarek mesajları, bebek için ilk doğum günü mesajları, bebek dogum gunu mesajmlari, BEBEK DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI, bebege ilk dogum gunu mesajı, bebeğe doğum, küçük çocuğa doğum günü mesajları, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

etkili doğum günü mesajları
çok farklı doğum günü mesajları
almanca doğum günü mesajları
en kısa doğum günü mesajları
Sevgiliye doğum günü mesajları
Hüzünlü Doğum günü mesajları
Yaran doğum günü mesajları
Doğum Günü Şarkıları
Küfürlü doğum günü mesajları
Doğum günün kutlu olsun nice yıllara
Bilmeceli Doğum Günü Meseajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz