Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, bebeğe doğum günü mesajları, Bebek için doğum günü mesajları, bebeğime doğum gunu mesajı, bebek dogum gunu sözleri, bebege dogum gunu mesajı, bebek doğum gunu mesaj, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, 1 yaşına giren bebeğe doğum günü mesajı, bebek doğum günü mesajı, çocuklar için dua içerikli doğum günü mesajları, dbebek doğum günü mesajı, doğum günü bebek sözleri, 1 yaş dogum günü mesajı, doğum günü mesajları çocuklar için, erkek bebeğe doğum günü mesajları, çocuklar içim doğum günü mesajı, çocuk için dogum günü mesajı, bir yaşındaki bebeğe doğum günü mesajı, bebek icin dogum gunu mesajlari, bebek doğum gunu msjları, BEBEĞİME DOĞUM GÜNÜ MESAJI, 1 yaşında doğum günü mesaj, kiz bebek icin dogum günü mesajlari, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

Duygusal doğum günü mesajları
Aşk ve doğum günü mesajları
büyüklere doğum günü mesajları
En anlamlı doğum günü mesajları
Babama doğum günü mesajları
İğneleyici Doğum Günü Mesajları
çok farklı doğum günü mesajları
Ad günü mesajları
Bebek doğum günü mesajları
espirili doğum günü mesajları
Doğum günleri mesajları sms

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz