Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.


Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğüm günü mesajları, bebek doğum mesajları, cocuk doğum günü mesajları, cocuk dogum günü mesajlari, bebek doğum günü sözleri, bebekler için dogum gunu mesajları, bebek dogum mesajlari, bebek dogum tebrikleri, cocuk dogum günü sözleri, bebek dogum günü mesajlari, bebekler icin doğum günü sözleri, bebek dogum sözleri, bebeklere doğum günü mesajları, çocuga doğum günü mesajları, bebek için doğum günü mesajları, bebeğe doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, bebek mesajları, cocuga doğum günü mesajı, bebege dogum gunu sozleri, bebeğime doğum günü mesajı, çocuk dogum gunu mesajı, bebeklere dogum gunu sozleri, bebekler icin dogum gunu mesajlari, bebegime dogum günü mesajları, bebek doğum mesajı, çocuk için dogum günü mesajları, bebege doğum gunu mesajı, bebek mesajlari, çocuk için doğum günü mesajlari, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

geyik doğum günü mesajları
erkek doğum günü mesajları
en doğum günü mesajları
Farklı lehçelerde yeni yıl kutlaması
Doğum Günü Mesaj
en içten doğum günü mesajları
Bilmeceli Doğum Günü Meseajları
ilginç doğum günü mesajları
çok anlamlı doğum günü mesajları
Her Dilde Doğum Günü Kutlama Mesajı
Romantik doğum günü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz