Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, bebeğe doğum günü mesajları, bebeğime doğum gunu mesajı, bebege dogum gunu mesajı, bebek doğum günü mesajı, ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, çocuklar içim doğum günü mesajı, kiz bebek icin dogum günü mesajlari, çocuklar için dua içerikli doğum günü mesajları, dbebek doğum günü mesajı, doğum günü bebek sözleri, erkek bebeklere doğum günü mesajı, doğum günü mesajı bebeğe, doğum günü mesajları çocuklar için, erkek bebeğe doğum günü mesajları, bir yaşındaki bebeğe doğum günü mesajı, 1 yaş doğum günü mesajları, 1 yaş mesajları, 1 yaşında doğum günü mesajları, bebeğim doğum günü, BEBEĞİME DOĞUM GÜNÜ MESAJI, bebek doğum gunu msjları, bebek doğum mesajları BABALAR İÇİN, 1 yaş dogum günü mesajı, bebeklere doğum günü mesajları, yeni yaşına girmiş bebeklere mesajlar, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

Romantik doğum günü mesajları
Farklı lehçelerde yeni yıl kutlaması
yeni doğum günü mesajları
Aşk Kokan Doğum Günü Mesajları
en guzel doğum günü mesajları
Devrimci doğum günü mesajları
dost doğum günü mesajları
İğneleyici Doğum Günü Mesajları
kuzene doğum günü mesajları
güsel doğum günü mesajları
Duygusal doğum günü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz