Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, Bebek için doğum günü mesajları, bebeğe doğum günü mesajları, bebek dogum gunu sözleri, bebeklere doğum günü mesajları, 1 yaşına giren bebeğe doğum günü mesajı, bebek doğum günü mesajı, bebek doğum gunu mesaj, bebeğime doğum gunu mesajı, bebeğim için doğum günü sözleri, bebeğine doğum günü mesajları, çocuklar için doğum günü mesajları, çocuk için dogum günü mesajı, çocuğa doğum günü mesajı, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, 1 yaşında doğum günü mesaj, babanne icin kutlama, bebek karikatürü ablaya doğum günü mesajları, bebeğe doğum günü mesejları, bebek icin dogum gunu mesajlari, bebek için doğum günü mesajı, bebek için doğm gunu mesag, bebeğinden babasına doğum günü mesajı, bebeğine doğum günü mesajı, çocuklara doğum günü mesajları, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

doğum günü şiirleri mesajları
arkadaşlar için doğum günü mesajları
Doğum günü cep mesajları
Aşırı Komik Doğum Günü Mesajları
komedi doğum günü mesajları
esprili doğum günü mesajları
muzip doğum günü mesajları
Ad günü mesajları
en guzel doğum günü mesajları
en doğum günü mesajları
En Duygulu Doğum Günü Mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz