Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebeğime doğum günü mesajı, bebeklere doğum günü mesajı, bebeklere doğum günü mesajları, Bebek için doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebek doğum günü mesajı, bebeğe doğum günü mesajları, Bebek ici dogum gunu ozleri, doğum günü mesajları bebeğe, bebeğe doğum günü sözleri, bebek ıcın dıgumgunu mesajlarrı, doğumgünü mesajları, doğum bebek mesajları duygusal, çok güzel doğum günü mesajları bebekler için, cocuk doğum günü mesajları, bebekli mesajlar, doğum gun kutlama mesaji 1 yaş bebek, bebekler için doğum günü sözleri, bebekler için doğum günü mesajı, 1 yaş doğum günü mesajları, bebek için ilk doğum günü mesajları, BEBEK DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI, bebege ilk dogum gunu mesajı, 2 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, 1 YAŞINA GİRENBEBEĞE DOĞUM GÜNÜ MESAJI, küçük çocuğa doğum günü mesajları, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

İçten doğum günü mesajları
Rusça mesajların türkçe anlamı
Harika doğum günü mesajlari
Doğum Günü Kutlamaları
Dini doğum günü mesajları
arıza doğum günü mesajları
doğum günü mesajları sevgiliye
Doğum Günü Mesajları
fransızca doğum günü mesajları
Msn doğum günü mesajları
Komedi doğumgünü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz