Bebek doğum günü mesajları

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek doğum günü mesajları

Inga ınga der bebek. Bir hediye ister güzel bebek. Hediyesi onun olsun güle güle oynasın. Uyusun büyüsün tekrar doğum gününü kutlasın.

Bilmezsin doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen hep gül.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geçen zamanda bütün güzellikler seninle olsun güzel bebek.

Hayat zor bir sınav. Ne çok uzun ne çok kısa ömür. Değerini bilirsen yaşların, keşke demezsin çatılmasın kaşların. İyi ki doğdun.

Allah analı babalı büyütsün Allah nazarlardan saklasın. Bundan sonraki hayatında hep sevinçten ağlar inşallah iyiki doğdun bebecik.

Bu dünyaya ağlayarak geldin herkes sana yer açtı gün gelecek sende aynı şeyleri senin gibi doğanlara yapacaksın nice yıllara uzun bir yaşamın olsun.

Doğum Günü Mesajları Arama

bebek doğum günü mesajları, bebekler için doğum günü mesajları, bebeklere doğum günü mesajı, bebeğe doğum günü mesajları, Bebek için doğum günü mesajları, bebek dogum gunu sözleri, doğum günü bebek mesajları, bebek doğum gunu mesaj, bebeklere doğum günü mesajları, bebeğime doğum gunu mesajı, bebeğim için doğum günü sözleri, çocuğa doğum günü mesajı, bebekler için doğum günü sözleri, cocuk dogum sozleri, çocuklar için doğum günü kutlama mesajları, çocuklar için doğum günü mesajları, çocuklara doğum günü mesajları, DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI BEBEKLER İÇİN, ilk yaşına giren çocuklar için doğum günü mesajları, 1 yaşına giren bebeğe doğum günü mesajı, bebek karikatürü ablaya doğum günü mesajları, 1 yaşına giren bebek için doğum günü mesajları, 1 yaşında doğum günü mesaj, babanne icin kutlama, bebeğe doğum günü mesejları, bebeğinden babasına doğum günü mesajı, bebeğine doğum günü mesajı, bebeğine doğum günü mesajları, bebek için doğm gunu mesag, bebek için doğum günü mesajı, Bebek,Hayat,Hediye,Herkes,Ki,Olsun,dogumgunu

Benzer Konular

Şirin Tatlı Doğum Günü Mesajları
doğum günü mesajları sevgiliye
Hocaya Doğum Günü Mesajları
Pasta üzerine doğum günü mesajları
En Duygulu Doğum Günü Mesajları
Klasik doğum günü mesajları
şekilli doğum günü mesajları
etkileyici doğum günü mesajları
Facebook Doğum günü mesajları
Samimi doğum günü mesajları
mükemmel doğum günü mesajları

“Bebek doğum günü mesajları” Konusunda 1 Doğum Günü Mesajı Var

  1. 1 - 12 Ocak 2013 - 15:59

    HOŞGELDİN ADEN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMENİ NASIP ETSİN.MUTLULUK DOLU BİR YAŞAM HEP SENİN OLSUN

Doğum günü mesajı yaz